Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełączniki optyczne

Mechaniczne przełączniki optyczne Indywidualne złącze jednomodowe / wielomodowe 1 × 4

dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

Mechaniczne przełączniki optyczne Indywidualne złącze jednomodowe / wielomodowe 1 × 4

Chiny Mechaniczne przełączniki optyczne Indywidualne złącze jednomodowe / wielomodowe 1 × 4 dostawca

Duży Obraz :  Mechaniczne przełączniki optyczne Indywidualne złącze jednomodowe / wielomodowe 1 × 4

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-1x4T Optical Switch

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Payment Terms: T/T, Western Union
Supply Ability: 60000pcs per month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przełącznik optyczny typu 1x4 T. Długość fali: MM 850 nm / SM 1260 ~ 1650 nm
Model kontroli: Zatrzaskowe lub niezatrzaskowe Rodzaj napięcia: 3 V lub 5 V.
Złącze: dostosować

1 × 4 mechaniczny przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy moduł przełączników optycznych

Mechaniczne przełączniki optyczne typu 1 × 4 T.

Opis

Mechaniczny przełącznik światłowodowy 1 × 4 T typu GEZHI Photonics (przełącznik optyczny 1 × 4) obsługuje wszystkie długości fali przy długości fali 1260nm ~ 1650nm lub 850nm w trybie wielomodowym, oferuje ultra wysoką niezawodność, małą stratę wtrąceniową, szybką prędkość przełączania oraz bi- wydajność kierunkowa. Przełączniki optyczne są szeroko stosowane do ochrony sieci optycznej, ochrony, ochrony nadajnika i odbiornika, systemu testowania sieci i oprzyrządowania.

cechy

Kompaktowa konstrukcja, miniaturowy rozmiar

Krótki czas przełączania

Dwukierunkowy Niskie zniekształcenia optyczne

Niski poziom przenikania, niska utrata wstawiania

Szeroki zakres długości fal roboczych

Aplikacje

Badania i rozwój w laboratorium

Monitorowanie systemu

Miejska Sieć Komputerowa

Ochrona i przywracanie sieci

Oprzyrządowanie, testowanie i pomiary

Paremeter techniczny

Przełącznik typu 1 × 4 T. Jednostka Typowy
Operacja Długość fali nm 850 nm lub 1310/1490/1550 nm
Utrata wtrąceniowa dB <0,8
Utrata zależna od długości fali dB <0,2
Strata zależna od polaryzacji dB <0,2
Strata zwrotna dB SM:> 55 MM:> 40
Cross Talk dB SM:> 55 MM:> 40
Czas przełączania ms Typowy: 4 Maksymalnie: 10
Powtarzalność dB <± 0,02
Trwałość Cykle > 10 milionów
Rodzaj przełączania Zatrzaskowe / niezatrzaskowe
Obsługa mocy optycznej mW <500 mW
Napięcie robocze VDC 3 V lub 5 V.
temperatura robocza -5 ~ + 70
Temperatura przechowywania -40 ~ + 85
Rodzaj włókna / Światłowód SM / MM
Wymiar paczki mm 27 L x 23 W x 8,2 H.

Szpilki

1x4 index.png

Trasa optyczna

1x4.png

Wymiary

1x3 optical switch.png

Elektryczny

Dane techniczne Napięcie obecny Odporność
Zatrzask 5 V. 4,5 ~ 5,5 V. 22,2 (± 10%) mA 202,5 ​​(± 10%) Ω
Nieblokujący 5 V. 4,5 ~ 5,5 V. 31 (± 10%) mA 145 (± 10%) Ω
Zatrzask 3 V. 2,7 ~ 3,3 V. 33,3 (± 10%) mA 90 (± 10%) Ω
Nieblokujący 3 V. 2,7 ~ 3,3 V. 46,7 (± 10%) mA 64,2 (± 10%) Ω

Informacje o zamawianiu

X XX X X X XX X XX
Tryb Długość fali Rodzaj napięcia Model kontrolny Rodzaj włókna Średnica włókna Długość włókna Złącze

S = SM

M = MM

85 = 850 nm

13 = 1310 nm

15 = 1550 nm

13/15 = 1310/1550 nm

X = Inne

3 = 3 V.

5 = 5 V.

L = Blokowanie

N = niezatrzaskowe

5 = 50/125

6 = 62,5 / 125

9 = 9/125

X = Inne

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

30 = 3,0 mm

X = Inne

1 = 1m

2 = 1,5 m

X = Inne

0 = brak

1 = FC / PC

2 = FC / APC

3 = SC / PC

4 = SC / APC

5 = ST / PC

6 = ST / APC

7 = LC / PC

8 = LC / APC

X = Inne

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)