Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełączniki optyczne

1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy

dobra jakość Moduły CISCO SFP na sprzedaż
dobra jakość Moduły CISCO SFP na sprzedaż
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy

Chiny 1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy dostawca
1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy dostawca 1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy dostawca

Duży Obraz :  1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-1x4T Optical Switch

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Payment Terms: T/T, Western Union
Supply Ability: 60000pcs per month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Product Name: 1x4 T type Optical Switch Wavelength: MM 850nm/ SM 1260~1650nm
Control Model: Latching Or Non-latching Voltage Type: 3V or 5V
Connector: Customized

1 × 4 Mechaniczny przełącznik światłowodowy Przełącznik światłowodowy jednomodowy lub wielomodowy

Mechaniczne przełączniki optyczne 1 × 4 T

Opis

Mechaniczny przełącznik światłowodowy GEZHI Photonics typu 1 × 4 T (przełącznik optyczny 1 × 4) obsługuje całą długość fali przy długości fali 1260nm ~ 1650nm lub 850nm Wielomodowych, zapewnia ultra-wysoką niezawodność, niską tłumienność, szybką prędkość przełączania, jak również kierunkowa wydajność. Przełączniki optyczne są szeroko stosowane do ochrony sieci optycznych, ochrony, nadajników i odbiorników, sieciowego systemu testowego i oprzyrządowania.

cechy

Kompaktowa konstrukcja, miniaturowy rozmiar

Krótki czas przełączania

DwukierunkoweLowsze zniekształcenia optyczne

Niska rozmowa krzyżowa, niski spadek przyczepności

Szeroki zakres długości roboczej

Aplikacje

R & D w laboratorium

Monitorowanie systemu

Miejska Sieć Komputerowa

Ochrona i przywracanie sieci

Oprzyrządowanie, testowanie i pomiar

Technical Paremeter

Przełącznik typu 1 × 4 T Jednostka Typowy
Długość fali operacji nm 850nm lub 1310/1490 / 1550nm
Utrata wstawki dB <0,8
Zależna strata długości fali dB <0,2
Strata zależna od polaryzacji dB <0,2
Powrót straty dB SM:> 55 MM:> 40
Cross Talk dB SM:> 55 MM:> 40
Czas przełączania ms Typowy: 4 Maks .: 10
Powtarzalność dB <± 0,02
Trwałość Cykle > 10 milionów
Typ przełączania Latching / Non-Latching
Optyczna obsługa zasilania mW <500 mW
Napięcie robocze VDC 3 V lub 5 V
temperatura robocza -5 ~ + 70
Temperatura przechowywania -40 ~ + 85
Typ włókna / SM / MM Fibre
Rozmiar paczki mm 27 L x 23 W x 8,2 H

Kołki

1x4 index.png

Trasa optyczna

1x4.png

Wymiary

1x3 optical switch.png

Elektryczny

Dane techniczne Napięcie obecny Odporność
5 V zatrzaskiwanie 4,5 ~ 5,5 V 22,2 (± 10%) mA 202,5 ​​(± 10%) Ω
5 V bez blokady 4,5 ~ 5,5 V 31 (± 10%) mA 145 (± 10%) Ω
Zatrzaskiwanie 3V 2,7 ~ 3,3 V 33,3 (± 10%) mA 90 (± 10%) Ω
3 V bez blokady 2,7 ~ 3,3 V 46,7 (± 10%) mA 64,2 (± 10%) Ω

Informacje dotyczące zamawiania

X XX X X X XX X XX
Tryb Długość fali Typ napięcia Model kontrolny Typ włókna Średnica włókna Długość włókna Złącze

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310 nm

15 = 1550nm

13/15 = 1310/1550 nm

X = Inni

3 = 3V

5 = 5V

L = Zatrzaskiwanie

N = brak blokady

5 = 50/125

6 = 62,5 / 125

9 = 9/125

X = Inni

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

30 = 3,0 mm

X = Inni

1 = 1m

2 = 1,5 m

X = Inni

0 = Brak

1 = FC / PC

2 = FC / APC

3 = SC / PC

4 = SC / APC

5 = ST / PC

6 = ST / APC

7 = LC / PC

8 = LC / APC

X = Inni

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)