Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 10G SFP +

10 km łącza optyczne 10G Sfp + nadajnik-odbiornik, moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LR SFP +

dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

10 km łącza optyczne 10G Sfp + nadajnik-odbiornik, moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LR SFP +

Chiny 10 km łącza optyczne 10G Sfp + nadajnik-odbiornik, moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LR SFP + dostawca

Duży Obraz :  10 km łącza optyczne 10G Sfp + nadajnik-odbiornik, moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LR SFP +

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: SFP-10G-LR-A

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1pcs
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Sieć SFP Prędkość transmisji danych: 10GBASE
Długość fali: 1310 nm Dystans: 10 km
Złącze: LC dual System: Przełącznik aplikacji 7124FX

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 10GBASE-LR, 10 km łącza optyczne 10G Sfp + nadajnik-odbiornik

 

 

SFP-10G-LR-A

Moduł optyczny 10GBASE-LR SFP +, 1310 nm do 10 km ponad dupleksowym SMF z DOM

 

To Kompatybilny SFP-10G-LR-A compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-LR througut up to 10km over single-mode fiber (SMF) at a wavelength of 1310nm using a LC connector. zgodny transceiver SFP + zapewnia przepustowość 10GBase-LR do 10 km na światłowodzie jednomodowym (SMF) przy długości fali 1310 nm za pomocą złącza LC. It is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent Gwarantuje to 100% zgodność z odpowiednikiem transceiver. transceiver. This easy to install, hot swappable transceiver has been programmed, uniquely serialized and data-traffic and application tested to ensure that it will initialize and perform identically. Ten łatwy w instalacji, wymienialny podczas pracy nadajnik-odbiornik został zaprogramowany, wyjątkowo zserializowany oraz przetestowano ruch danych i aplikacji, aby upewnić się, że zainicjuje się i będzie działał identycznie. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. Dostępna jest również obsługa cyfrowego monitorowania optycznego (DOM), aby umożliwić dostęp do parametrów operacyjnych w czasie rzeczywistym. Stawiamy na jakość naszych produktów i z dumą oferujemy ograniczoną dożywotnią gwarancję.

 

Funkcje:

  • 10GBASE-LR Small Form-Factor Pluggable Plus (SFP +).
  • 10-gigabitowy Ethernet oparty na standardach (10GBASE-LR AT).
  • Szybkość linii 10 Gbit / s.
  • Zasięg działania do 10 km na światłowodzie OS1.
  • Długość fali nadajnika 1310 nm.
  • Standardowe złącze LC duplex.
  • LR na światłowodzie jednomodowym (SMF).
  • Cyfrowy monitoring optyczny (DOM).

 

Podanie

  • 7048T-A Przełącznik GbE
  • Przełącznik centrum danych 7050
  • Seria 7050
  • 7100 Series
  • Przełącznik aplikacji 7124FX
  • 7150 Series
  • Seria 7500 - Modułowy przełącznik kręgosłupa 7504

 

Specyfikacja:

 

P / N SFP-10G-LR-A
Prędkość transmisji danych 10Gbase
Długość fali 1310 nm
Dystans 10 km
Nadajnik DFB
Odbiorca KOŁEK
DDM / DOM tak
Głoska bezdźwięczna SMF
temperatura robocza 0 ° C do + 70 ° C
Dostępna kompatybilna marka Arista

 

 

Przewagi konkurencyjne:


1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
2. Konkurencyjne ceny
3. Pełna zgodność
4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
5. Przechowywać na magazynie, szybka dostawa

 

10 km łącza optyczne 10G Sfp + nadajnik-odbiornik, moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LR SFP +

 

 

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)