Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełączniki optyczne

2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC

Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC

2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC
2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC 2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC 2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC

Duży Obraz :  2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-Optical Switches

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 60000pcs per month
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Optyczny przełącznik obejścia wielomodowego Długość fali: 850nm
Kanał: 2x2B Typ kontroli: Zatrzaskowe lub niezatrzaskowe
Złącze: LC / SC / FC / ST (PC lub APC) Podanie: Optyczny routing singnal
High Light:

optical switch module

,

optical fiber switch

2x2Bypass MM 850nm Przełącznik światłowodowy Blokowanie mechaniczne typu 5V LC / UPC

 

GEZHI Phothonics Mechaniczny przełącznik światłowodowy 2x2 MM Bypass (przełącznik optyczny 2X2B MM) łączy kanały optyczne poprzez przekierowanie przychodzącego sygnału optycznego do wybranego światłowodu wyjściowego.
Wszystkie mechaniczne przełączniki światłowodowe 2X2 MM Bypass firmy GEZHI Photonics (przełącznik optyczny 2X2B MM) obsługują wszystkie długości fal przy 850nm, oferują bardzo wysoką niezawodność, niskie straty wtrąceniowe, dużą szybkość przełączania oraz dwukierunkową wydajność.Przełączniki optyczne są szeroko stosowane w sieciach optycznych, zabezpieczeniach, ochronie nadajników i odbiorników, systemach testowania sieci i oprzyrządowaniu.

 

cechy

  • Wysoka stabilność, wysoka niezawodność
  • Nie zawiera epoksydów na ścieżce optycznej
  • Zatrzaskowy i niezatrzaskowy


Specyfikacja

Parametry GZ-FSW-2 × 2B
Zakres długości falinm850 ± 40/1300 ± 401260 ~ 1650
Długość roboczanm850/13001310/1490/1550/1625/1650
Strata wtrąceniowadBTyp: 0,8 Maks .: 1,2Typ: 0,6 Maks .: 0,8
Utrata zwrotudBMM≥30 SM≥50
CrosstalkdBMM≥35 SM≥55
PDLdB≤0,05
WDLdB≤0,25
TDLdB≤0,25
PowtarzalnośćdB≤ ± 0,02
Zasilaczv3.0 lub 5.0
Dożywotniczasy≥107
Czas przełączaniaSM≤8
Moc transmisjimW≤500
temperatura robocza-20 ~ + 70
Temperatura przechowywania-40 ~ + 85
Wagasol16
Wymiarmm(L) 27,0 × (W) 12,0 × (H) 8,2 możliwość dostosowania.
 

Piny

ParametryPinyNapęd elektrycznyCzujnik stanu
2 × 2BŚcieżka optyczna156102-33-47-88-9
Bez zatrzaskuP1-P3----BliskootwartyotwartyBlisko
P1-P4, P2-P3V +--GNDotwartyBliskoBliskootwarty
zatrzaskiwanieP1-P3--GNDV +BliskootwartyotwartyBlisko
P1-P4 P2-P3V +GND--otwartyBliskoBliskootwarty


Droga optyczna

Status pierwszyStatus drugi

2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC 0
 

2x2 Bypass MM 850nm Fiber Optical Switch Mechanical Blocking type 5V LC/UPC 1
 


Szczegóły zamówienia

TrybDługość faliTyp napięciaModel sterowaniaTyp włóknaŚrednica włóknaDługość włóknaZłącze
S = SM
M = MM
85 = 850nm
13 = 1310 nm
15 = 1550 nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = inne
3 = 3 V.
5 = 5 V.
L = zatrzaskowy
N = bez zatrzasku
5 = 50/125
6 = 62,5 / 125
9 = 9/125
X = inne
25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = inne
1 = 1m
2 = 1,5 m
X = inne
0 = brak
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / szt
8 = LC / APC


 

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)