Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełączniki optyczne

Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module

Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module

Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module
Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module

Duży Obraz :  Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-1x1 Optical Switch

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 60000pcs per month
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Mikroprzełącznik optyczny Długość fali: 1260 ~ 1650 nm
Kanał: 1X1 Typ kontroli: Zatrzaskowe lub niezatrzaskowe
Złącze: LC / SC / FC / ST (PC lub APC) Podanie: CZŁOWIEK
High Light:

optical switch module

,

optical fiber switch

Mikro 1x1 Mechaniczny przełącznik światłowodowy SM 3V moduł zatrzaskowy

 

Mechaniczny przełącznik optyczny 1x1 GEZHI Photonics łączy kanały optyczne poprzez przekierowanie przychodzącego sygnału optycznego do wybranego światłowodu wyjściowego.

Mechaniczny przełącznik optyczny 1x1 firmy GEZHI Photonics obsługuje wszystkie długości fal 1260nm ~ 1650nm lub wielomodowy 850nm, oferuje bardzo wysoką niezawodność, niskie straty wtrąceniowe, szybką prędkość przełączania, a także wydajność dwukierunkową.Przełączniki optyczne są szeroko stosowane w sieciach optycznych, zabezpieczeniach, ochronie nadajników i odbiorników, systemach testowania sieci i oprzyrządowaniu.

 

 

cechy

  • Niezrównany niski koszt
  • Niskie straty wtrąceniowe
  • Wyższa izolacja kanałów
  • Wysoka stabilność i niezawodność


Specyfikacja

Parametry   GZ-FSW-1 × 1
Zakres długości fali nm 850 ± 40/1300 ± 40 1260 ~ 1650
Długość robocza nm 850/1300 1310/1490/1550/1625/1650
Strata wtrąceniowa dB Typ: 0,5 Maks .: 0,8 Typ: 0,4 Maks .: 0,6
Utrata zwrotu dB MM≥30 SM≥50
Crosstalk dB MM≥35 SM≥55
PDL dB ≤0,05
WDL dB ≤0,25
TDL dB ≤0,25
Powtarzalność dB ≤ ± 0,02
Zasilacz v 3.0 lub 5.0
Dożywotni czasy ≥107
Czas przełączania SM ≤8
Moc transmisji mW ≤500
temperatura robocza -20 ~ + 70
Temperatura przechowywania -40 ~ + 85
Waga sol 16
Wymiar mm (L) 27,0 × (W) 12,0 × (H) 8,2 możliwość dostosowania.
 

Piny

Rodzaj Stan Droga optyczna Napęd elektryczny Czujnik stanu
1 × 1     Pin 1 Pin 5 Pin 6 Pin 10 Pin 2-3 Pin 3-4 Pin 7-8 Pin 8-9
Zatrzaskowy ZA Lekko blisko - - GND V + Blisko otwarty otwarty Blisko
b P1-P2 V + GND - - otwarty Blisko Blisko otwarty
Bez zatrzasku ZA Lekko blisko - - - - Blisko otwarty otwarty Blisko
b P1-P2 V + - - GND otwarty Blisko Blisko otwarty

 

Droga optyczna

Status A Status B

Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module 0
 

Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module 1
 


Szczegóły zamówienia

Tryb Długość fali Typ napięcia Model sterowania Typ włókna Średnica włókna Długość włókna Złącze
S = SM
M = MM
85 = 850nm
13 = 1310 nm
15 = 1550 nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = inne
3 = 3 V.
5 = 5 V.
L = zatrzaskowy
N = bez zatrzasku
5 = 50/125
6 = 62,5 / 125
9 = 9/125
X = inne
25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = inne
1 = 1m
2 = 1,5 m
X = inne
0 = brak
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / szt
8 = LC / APC



 

 

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)