Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Komponenty światłowodowe

dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

Komponenty światłowodowe

(33)
Chiny 7800 mAh FTTH Światłowód Fusion Fusion, cyfrowa automatyczna maszyna do spawania fabryka

7800 mAh FTTH Światłowód Fusion Fusion, cyfrowa automatyczna maszyna do spawania

FTTH Optical Fiber Fusion Splicer Cyfrowa automatyczna maszyna do łączenia Optical Fiber Fusion Splicer Opis Spawacz fuzyjny GEZHI AI-8 wykorzystuje najnowszą technologię osiowania z autofokusem i sześcioma ... Read More
2019-12-10 11:55:14
Chiny SFP SFP+ xfp gbic qsfp+ module code programmer for read EEPROM of optical transceiver fabryka

SFP SFP+ xfp gbic qsfp+ module code programmer for read EEPROM of optical transceiver

Płyta programatora transceiverów optycznych GBIC, SFP, SFP +, XFP, X2, XENPAK Dane techniczne 1. przeczytaj EEPROM optycznego urządzenia nadawczo-odbiorczego 2. zmienić różne wartości EEPROM optycznego urz... Read More
2020-04-27 16:49:20
Chiny XFP to XFP Fiber Optics Components , 10G OEO Converter 3R Repearter WDM Transponder fabryka

XFP to XFP Fiber Optics Components , 10G OEO Converter 3R Repearter WDM Transponder

XFP to XFP Fiber Optics Components , 10G OEO Converter WDM Transponder GEZHI Photonics Standalone 10G OEO Converter Repeater with XFP Slot to XFP Slot, which uses optical -electricity – optical conversion ... Read More
2020-04-27 19:39:49
Chiny 6 Port Fiber Ethernet Switch 4*RJ45 UTP port 2*Fiber port Media Converter fabryka

6 Port Fiber Ethernet Switch 4*RJ45 UTP port 2*Fiber port Media Converter

6-portowy przełącznik światłowodowy Ethernet 4 * port RJ45 UTP 2 * port światłowodowy Media Converter Gigabitowy konwerter mediów SFP konwertuje cztery porty 10/100 / 1000M UTP na dwa włókna 1000M SFP inni ... Read More
2020-04-27 19:37:28
Chiny 10/100M 1310/1550nm Single Fiber WDM Bidirectional 25km Fiber Optic to RJ45 Media Converter fabryka

10/100M 1310/1550nm Single Fiber WDM Bidirectional 25km Fiber Optic to RJ45 Media Converter

10/100M 1310/1550nm Single Mode Single Fiber WDM Bidirectional 25km Fiber Optic to RJ45 Media Converter DESCRIPTION The media converter transform the transmission media of Ethernet signal from CAT5 to optical ... Read More
2020-04-27 19:35:38
Chiny SFP+ to SFP+ Fiber Optics Components , OEO Converter 3R repeater Standalone fabryka

SFP+ to SFP+ Fiber Optics Components , OEO Converter 3R repeater Standalone

SFP+ to SFP+ Fiber Optics Components , 2 Ports Transponder w / full 3R Support Standalone GEZHI Photonics 10G WDM Transponder OEO Converter comes with two SFP+ ports, are standalone device that can support the ... Read More
2020-04-27 16:58:39
Chiny Programmer board of optical transceivers GBIC , SFP , SFP+ , XFP , X2 , XENPAK fabryka

Programmer board of optical transceivers GBIC , SFP , SFP+ , XFP , X2 , XENPAK

Płyta programatora transceiverów optycznych GBIC, SFP, SFP +, XFP, X2, XENPAK Dane techniczne 1. przeczytaj EEPROM optycznego urządzenia nadawczo-odbiorczego 2. zmienić różne wartości EEPROM optycznego urz... Read More
2020-04-27 16:50:02
Chiny Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1,25 Gb / s, optyczny nadajnik-odbiornik SFP o zasięgu 120 km fabryka

Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1,25 Gb / s, optyczny nadajnik-odbiornik SFP o zasięgu 120 km

Optyczny nadajnik-odbiornik SFP 1,25 Gb / s, optyczny nadajnik-odbiornik SFP o zasięgu 120 km GS-1255-12C (D) Transceiver optyczny SFP 1,25 Gb / s, zasięg 120 km Funkcje: ♦ Podwójna szybkość transmisji danych 1... Read More
2020-04-27 16:47:43
Chiny Gigabit SFP Media Converter 10/100/1000Base-TX / FX Gateray GR-1000-AS-SFP fabryka

Gigabit SFP Media Converter 10/100/1000Base-TX / FX Gateray GR-1000-AS-SFP

Gigabit SFP Media Converter 10/100 / 1000Base-TX / FX Gateray GR-1000-AS-SFP Zgodny z IEEE 802.3ab i IEEE 802.3z Port FX obsługuje wymienne podczas pracy Wydłuża odległość włókna do 0,55 km dla włókna ... Read More
2020-04-27 16:43:35
Chiny Elementy światłowodowe OTDR podobne do reflektometru optycznego EXFO / JDSU w dziedzinie czasu fabryka

Elementy światłowodowe OTDR podobne do reflektometru optycznego EXFO / JDSU w dziedzinie czasu

Światłowodowa maszyna OTDR Optyczny reflektometr czasowy Światłowodowy OTDR Opis To zaawansowane narzędzie diagnostyczne dla światłowodów pozwala inżynierowi światłowemu na zrobienie migawki łącza świat... Read More
2019-12-10 11:55:14
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|