Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełączniki optyczne

LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss
LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

Duży Obraz :  LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-1x2 Optical Switch

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 60000pcs per month
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przełącznik światłowodowy Długość fali: 1310/1550 nm
Kanał: 1x2 Typ kontroli: Nieblokujący
Złącze: LC / SC / FC / ST (PC lub APC) Podanie: Sieć optyczna
High Light:

optical switch module

,

optical fiber switch

Przełącznik optyczny złącza LC / PC Niskie straty wtrąceniowe Wysoka stabilność i niezawodność

 

Mechaniczny przełącznik optyczny GEZHI Photonics 1x2 łączy kanały optyczne poprzez przekierowanie przychodzącego sygnału optycznego do wybranego światłowodu wyjściowego.
 
Mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 firmy GEZHI Photonics obsługuje wszystkie długości fal 1260nm ~ 1650nm, oferuje bardzo wysoką niezawodność, niskie straty wtrąceniowe, szybką prędkość przełączania, a także dwukierunkową wydajność.Przełączniki optyczne są szeroko stosowane w sieciach optycznych, zabezpieczeniach, ochronie nadajników i odbiorników, systemach testowania sieci i oprzyrządowaniu.

 

 

cechy

  • Niezrównany niski koszt
  • Niskie straty wtrąceniowe
  • Wyższa izolacja kanałów
  • Wysoka stabilność i niezawodność

 
Specyfikacja

Parametry

 GZ-FSW-1 × 2
Zakres długości falinm850 ± 40/1300 ± 401260 ~ 1650
Długość roboczanm850/13001310/1490/1550/1625/1650
Strata wtrąceniowadBTyp: 0,8 Maks .: 1,2Typ: 0,5 Maks .: 0,8
Utrata zwrotudBMM≥30 SM≥50
CrosstalkdBMM≥35 SM≥55
PDLdB≤0,05
WDLdB≤0,25
TDLdB≤0,25
PowtarzalnośćdB≤ ± 0,02
Zasilaczv3.0 lub 5.0
Dożywotniczasy≥107
Czas przełączaniaSM≤8
Moc transmisjimW≤500
temperatura robocza-20 ~ + 70
Temperatura przechowywania-40 ~ + 85
Wagasol16
Wymiarmm(L) 27,0 × (W) 12,0 × (H) 8,2 możliwość dostosowania.
 

Piny

ParametryPinyNapęd elektrycznyCzujnik stanu
1x2Ścieżka optyczna156102-33-47-88-9
zatrzaskiwanieP1-P2-- -BliskootwartyotwartyBlisko
P1-P3V +GND--otwartyBliskoBliskootwarty
Bez zatrzaskuP1-P2----BliskootwartyotwartyBlisko
P1-P3V +--GNDotwartyBliskoBliskootwarty

 
Droga optyczna

Status pierwszyStatus drugi

 
                 LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss 0
 

 
                     LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss 1
 

 
Szczegóły zamówienia

TrybDługość faliTyp napięciaModel sterowaniaTyp włóknaŚrednica włóknaDługość włóknaZłącze

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310 nm
15 = 1550 nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = inne

3 = 3 V.
5 = 5 V.

L = zatrzaskowy
N = bez zatrzasku

5 = 50/125
6 = 62,5 / 125
9 = 9/125
X = inne

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = inne

1 = 1m
2 = 1,5 m
X = inne

0 = brak
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / szt
8 = LC / APC

 
 

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)