Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełączniki optyczne

Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm

Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm

Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm
Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm

Duży Obraz :  Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-4x4 MM Optical Switch

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 60000pcs per month
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przełącznik optyczny z podwójnym obejściem Długość fali: 1260 ~ 1650 nm
Kanał: 4x4 (podwójne 2x2) Typ kontroli: Zatrzaskowe lub niezatrzaskowe
Złącze: LC / SC / FC / ST (PC lub APC) Podanie: Miejska Sieć Komputerowa
High Light:

fiber optic switch

,

optical fiber switch

Przełącznik optyczny Mems D2x2

 

GEZHI Photonics Dual 2x2B Mechanichal Optical Switch łączy kanały optyczne poprzez przekierowanie przychodzącego sygnału optycznego do wybranego światłowodu wyjściowego.
 
Podwójny mechaniczny przełącznik optyczny 2x2B (D2x2B) GEZHI obsługuje wszystkie długości fal 1260nm ~ 1650nm lub wielomodowe 850nm, oferuje bardzo wysoką niezawodność, niskie straty wtrąceniowe, szybką prędkość przełączania, a także dwukierunkową wydajność.Przełączniki optyczne są szeroko stosowane w sieciach optycznych, zabezpieczeniach, ochronie nadajników i odbiorników, systemach testowania sieci i oprzyrządowaniu.

 

cechy

  • Niskie straty wtrąceniowe
  • Szeroki zakres długości fal
  • Niski przesłuch
  • Wysoka stabilność, wysoka niezawodność
  • Nie zawiera epoksydów na ścieżce optycznej
  • Zatrzaskowy i niezatrzaskowy


Specyfikacja

Parametry GZ-FSW-D2 × 2B
Zakres długości falinm850 ± 40/1300 ± 401260 ~ 1650
Długość roboczanm850/13001310/1490/1550/1625/1650
Strata wtrąceniowadBTyp: 1,0 Maks .: 1,5Typ: 1,0 Maks .: 1,5
Utrata zwrotudBMM≥30 SM≥50
CrosstalkdBMM≥35 SM≥55
PDLdB≤0,05
WDLdB≤0,25
TDLdB≤0,25
PowtarzalnośćdB≤ ± 0,02
Zasilaczv3.0 lub 5.0
Dożywotniczasy≥107
Czas przełączaniaSM≤8
Moc transmisjimW≤500
temperatura robocza-20 ~ + 70
Temperatura przechowywania-40 ~ + 85
Wagasol16
Wymiarmm(L) 27,0 × (W) 12,0 × (H) 8,2 możliwość dostosowania.
 

Piny
 

RodzajStanDefinicja pinówMocMonitorowanie stanu
D2x2B  156102-33-47-88-9
Bez zatrzaskuZA

P1-P3

P1'-P3 '

----BliskootwartyotwartyBlisko
b

P1-P4, P2-P3

P1'-P4 ', P2'-P3'

V +--GNDotwartyBliskoBliskootwarty
ZatrzaskowyZA

P1-P3

P1'-P3 '

--GNDV +BliskootwartyotwartyBlisko
bP1-P4, P2-P3V +-GND-otwartyBliskoBliskootwarty


Droga optyczna

Status pierwszyStatus drugi

Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm 0
 

Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm 1
 

 
Wymiar
Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm 2
Szczegóły zamówienia

TrybDługość faliTyp napięciaModel sterowaniaTyp włóknaŚrednica włóknaDługość włóknaZłącze
S = SM
M = MM
85 = 850nm
13 = 1310 nm
15 = 1550 nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = inne
3 = 3 V.
5 = 5 V.
L = zatrzaskowy
N = bez zatrzasku
5 = 50/125
6 = 62,5 / 125
9 = 9/125
X = inne
25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = inne
1 = 1m
2 = 1,5 m
X = inne
0 = brak
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / szt
8 = LC / APC


 

 

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)