Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDWDM Mux Demux

DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module

Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Gezhi Photonics Co.,Ltd Certyfikaty
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

Im Online Czat teraz

DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module

DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module
DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module

Duży Obraz :  DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: china
Nazwa handlowa: GEZHI or OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: DWDM-8CH

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 for DWDM Multiplexer and Demultiplexer
Cena: Get Latest Price for DWDM Multiplexer and Demultiplexer
Packaging Details: 1pcs in a foam with paper box for DWDM Multiplexer and Demultiplexer
Delivery Time: 2~7working days
Payment Terms: T/T, Western Union
Supply Ability: 80000Channel per month for DWDM Multiplexer and Demultiplexer
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: DWDM Mux Demux Długość fali: ITU Grid
Numer kanału: 8 kanałów Złącze: LC / SC / FC / ST (PC lub APC)
High Light:

dense wave division multiplexer

,

fiber optic multiplexer

DWDM Mux / Demux 8CH z 1310nm i portem monitora

 

 

Opis:

 

Technologie CWDM i DWDM zapewniają efektywny sposób współdzielenia jednej pary pasm światłowodowych i łączenia różnych interfejsów komunikacyjnych, takich jak: 10G, SONET OC-192, STM-64, Fibre Channel 1G / 2G / 4G, Gigabit Ethernet, OC3 / OC12 lub OC48 i E1 / T1, używając tylko różnych długości fal światła dla każdego kanału.
 

Nasza oferta produktów obejmuje bardzo przystępne cenowo rozwiązania dla technologii CWDM i DWDM, z minimalnym zarządzaniem lub bez niego, ale także profesjonalne rozwiązania klasy operatorskiej z pełnymi funkcjami zarządzania i monitorowania, nadmiarowością na światłowodach i zasilaczach oraz specyfikacje Telco, które mogą obsługiwać do 80 kanałów Pojemność DWDM 10G na jednym obwodzie światłowodowym.

 

Nasze produkty WDM Optical Mux są elastyczne dzięki niedrogiemu rozwiązaniu, które umożliwia rozszerzenie istniejącej pojemności światłowodów i są dostępne z kasetą z modułem z tworzywa ABS, 19-calową skrzynką do montażu w szafie i standardowym opakowaniem LGX. Bez względu na rodzaj złączy, takich jak FC , ST, SC, LC itp. Są dostępne, a także możemy mieszać różne złącza na jednym urządzeniu.

 

Konfiguracje punkt-punkt z 8 kanałami 1310nm i portem monitora, podwójne włókno, 100 GHz, DWDM Mux / Demux, moduł ABS Pigtailed.

DWDM Mux / Demux 8CH with 1310nm & monitor port , 100 GHz ABS Pigtailed Module 0

 

 

cechy

  • Niskie straty wtrąceniowe.
  • Wysoka izolacja kanału.
  • Zakres długości fali C / L lub określony przez klienta.
  • Technologia TTF (Thin Film Filter).
  • Przestrzegaj wymagań dotyczących niezawodności Telcordia.

Specyfikacja

 

Parametry 1x2 1x4 1x8 1x16
Środkowa długość fali (nm) ITU, ITU + 1
Pasmo przepustowe (nm) ITU ± 6,5
Długość fali roboczej (nm) 1460 ~ 1620 lub 1260 ~ 1620
Przestrzeń kanałowa (nm) 20
Typ włókna SMF-28e lub określony przez klienta
IL (dB) (klasa P / A) 0,7 / 1,0 1.4 / 1.7 2,0 / 2,5 3,5 / 4,0
Izolacja (dB) Sąsiedni kanał 30
Nieprzylegający kanał 50
Tętnienia (dB) 0.3 0,4 0.5 0.5
PDL (dB) 0,2
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 45
Kierunkowość (dB) 50
Maksymalna moc optyczna (mw) 500
Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
Wymiar Obudowa ABS lub LGX Box lub 1U (2U) do montażu w szafie

Uwaga

1. Określono bez złączy.Dodaj dodatkowe tłumienie 0,2 dB na złącze.

2. Możemy również wykonać rozwiązanie o niskich stratach wtrąceniowych.

 

Informacje dotyczące zamawiania

 

DWDM X XX X XX X X XX
  Odstępy między kanałami Liczba kanałów Konfiguracja 1 kanał Typ włókna Długość włókna Złącze wejścia / wyjścia
1 = 100 GHz

04 = 4 kanały

08 = 8 kanałów

16 = 16 kanałów

 

M = Mux

D = Demux

21 = Ch21

……

34 = Ch34

……

50 = Ch50

……

1 = gołe włókno

2 = 900um luzem

rura

Kabel 3 = 2 mm

4 = kabel 3 mm

1 = 1m

2 = 2m

S = Określ

0 = brak

1 = FC / APC

2 = FC / PC

3 = SC / APC

4 = SC / PC

5 = ŚW

6 = LC

S = Określ

Szczegóły kontaktu
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ena Lin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)